O firmie

„Różnica między możliwym a niemożliwym leży w ludzkiej determinacji“
                                                                                        Tommy Lasorda

Marka easyIT24 została wyłoniona w roku 2013 z firmy matki Multisoft S.A. Doświadczenia zebrane w Multisoft wynikały przede wszystkim z działalności na międzynarodowym rynku ATC (Air Trafic Control – Kontroli Ruchu Lotniczego).

Od 2010 roku Multisoft, jako całkowicie polska firma, stała się oficjalnym partnerem Ricochet (obecnie Jotron). W ramach tej współpracy uczestniczy w budowaniu systemów ATC, tworzeniu urządzeń i aplikacji monitorujących oraz tworzeniu sieci informatycznych wraz z ich certyfikacją. Uznaliśmy, że zdobyte na tym polu zasoby upoważniają do rozszerzenia działalności na terenie Polski. Nasza skuteczność na trudnym i odpowiedzialnym rynku ATC stanowi rękojmię solidności na rynku krajowym, nie tylko w dziedzinie kontroli ruchu lotniczego.

Sukces i standardy Grupy  Multisoft znajdują przełożenie w działalności easyIT24 i dają gwarancję jakości naszej marki w Polsce. Od początku działalności staliśmy na stanowisku, że to system powinien być dostosowany do użytkownika, a nie odwrotnie. Obecnie nadal pozostajemy wierni swoim ideałom, oferując klientom dopasowane do ich potrzeb rozwiązania z zakresu szeroko pojętej informatyki.

Nabyte doświadczenie tylko ugruntowało nas w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko wyzwania.